Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Maškarní bál

    sobota 29.2 14:00 - Sedlice, Sokolovna

  • Hasičský ples

    sobota 29.2 20:00 - Radomyšl, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Johny Band Písek.

Zobrazit všechny události
 

Sternstein o víkendu rozjíždí Dny českého lyžování. Rodina může opravdu hodně ušetřit

Tenhle pohled si může celá rodina užít, pokud vyrazíte na Sternstein.

Tenhle pohled si může celá rodina užít, pokud vyrazíte na Sternstein.

STERNSTEIN - V hornorakouském skiareálu Sternstein, nedaleko hraničního přechodu Studánky, o uplynulém víkendu napadl čerstvý prašan a na sjezdovkách tak panují nejlepší podmínky dosavadní zimní sezóny. A protože tento skiareál je oblíbeným cílem pro české rodiny s dětmi, rozjíždí se o nadcházejícím víkendu 25. a 26. ledna oblíbené Dny českého rodinného lyžování!

Celá rodina (až 2 dospělí + 3 děti do 15 let včetně) lyžuje celý den jen za 50 €. Registraci v českém jazyce zvládnete během necelé minuty, tak si pospěšte. Počet rodin je na každý den omezen, aby lyžování bylo pro všechny komfortní a bezpečné.

Rodina ušetří až 82 Euro

Chcete si s celou rodinou užít zimní radovánky na nedalekém Sternsteinu za mimořádně zvýhodněnou cenu? Pak je tato akce přesně pro vás! Zaregistrujte se během několika vteřin na každoroční oblíbený Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu a získejte skipas na celý den pro celou rodinu (max. 2 dospělí + 3 děti do 15 let) jen za 50 € místo ceníkových 132 € ušetřete až 82 €!

Více informací a registrace zvýhodněného skipasu ZDE

Aktuální sněhové podmínky

Na Sternsteinu napadlo okolo 10 cm čerstvého prašanu a tak tam panují prozatím nejlepší lyžařské podmínky této zimy. Otevřeno je 3,6 km sjezdovek (Schlepplifthang + Familienabfahrt (navazují na sebe), Standartabfahrt))  a také dětské hřiště Elefuntasia s pojízdným kobercem, dětskými atrakcemi a výukovým svahem. V provozu kombinovaná kabinková a 6sedačková lanovka Sternsteinexpress od 8.30 do 16.15. V lyžařské škole Happys Schi je možné rezervovat česky hovořícího lyžařského instruktora.

Tip na závěr

A ještě tady máme jedno upozornění pro ty, kterým nedělá škola problémy a chystají se vyrazit o pololtí na svahy Sternsteinu. V pátek 31. ledna lyžují všichni jedničkáři celý den zdarma. Stačí u pokladny předložit pololetní vysvědčení se samými jedničkami. Tak hurá na hory. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace