Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

  • Burza škol

    pondělí 18.11 9:30 - Písek, KD

    Prezentace středních škol, odborných učilišť a firem.

Zobrazit všechny události
 

Strakonice dostanou 20 tisíc korun na projekt Zahradou poznání

STRAKONICE – Již šestým rokem je ve městě úspěšně realizován projekt Zahradou poznání, jehož iniciátorem a garantem je Odbor životního prostředí městského úřadu. Grantová komise Nadace Partnerství kladně rozhodla v žádosti města o nadační příspěvek na realizování projektu Zahradou poznání a schválila jej ve výši 20 tisíc korun.

 

„Díky finanční podpoře nadačního příspěvku bude možné zakoupit výpěstky starších odrůd ovocných dřevin, jako jsou jabloně, hrušně a třešně, určené k výsadbě v rámci projektu města Zahradou poznání 2013-2019. Předpokládá se, že se opět zapojí, tak jako v předchozích letech, základní školy zřizované městem a společenské organizace, například myslivci a hasiči," uvedla tisková mluvčí radnice Markéta Bučoková.

Během podzimních měsíců by mělo být vysazeno celkem 60 kusů polokmenů původních odrůd ovocných dřevin na doplnění liniových výsadeb v okrajové části Strakonic, v lokalitě Starý Dražejov, podél rekonstruované polní cesty.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace