banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Střelecký klub v Milevsku zve na soutěž

Na milevské střelnici nad klášterem.

Na milevské střelnici nad klášterem.

MILEVSKO - Střelnice Sportovně střeleckého klubu Milevsko ožije v sobotu 8. října další soutěží. Tentokrát se střelci utkají o Pohár města Milevska ve střelbě z velkorážné pistole a velkorážného revolveru na 25 metrů.

 

V propozicích jsou zbraně od ráže 7,62 milimetru a střelivo vlastní, pouze dovoleného výrobního provedení. Pozorovací dalekohledy budou umožněny. Pořadatel doporučuje vhodnou ochranu zraku, chrániče sluchu jsou povinné. Pomůcky si každý zajišťuje sám.

Přihlášky se přijímají na místě, prezence proběhne od 8.30 do 9 hodin. V 9.30 začne střílet první směna. Střelci na prvních třech místech obdrží pohár, diplom a hodnotnou cenu. Na střelnici budou k dispozici nápoje, svačinu je třeba vzít s sebou. Kontrola zbrojních průkazů a průkazů zbraně je povinná.

-lk-

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • pepa 

  Reagovat

   

  Naplněné kino při návštěvě pana pre. Sobotky na podpr. pana Mládka jasně naznačuje, jak se bude v Milevsku volit. Škoda jen, že nekandiduje do senátu Pepa Luxík, volil bych ho, protože jeho obětavost a NEBOJÁCNOST má v politice své opodstatnění.

  Vloženo 5.10.2016 18:58:56

 • střelec 

  Reagovat

   

  Konečně se v Milevsku pořádně rozběhla další organizace.Všem činovníkům jen samá chvála. Je vidět, když je střelnice ve správných rukou , tak funguje. Jen ta cesta s parkovištěm před střelnicí by se měla vylepšit. Doufám, že přijede i starosta a uvidí to, jak bláto na kola automobilů se lepí.

  Vloženo 5.10.2016 17:54:08

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace