banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Slavnosti dřeva

    sobota 15.6 10:00 - Lipno nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno

    Dovednostní soutěže v ručním řezání dřeva, dřevosochání, zábava pro děti s lišákem Foxem a program pro celou rodinu. A pozor, letos se koná historicky největší setkání osob s ptačím příjmením na vrcholu Stezky korunami stromů. Každý návštěvník s ptačím příjmením má vstup na Stezku ZDARMA.

  • Jahodobraní

    sobota 15.6 13:00 - Dolní Pěna, v centru obce u dětského hřiště

    Odpoledne proběhnou soutěže v pojídání jahodových knedlíků a jahodového koláče bez pomoci rukou. Pro děti skákací hrad.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Táborští dobrovolní hasiči slaví 145 let své existence

 Autor: Archiv SDH Tábor

    Autor: Archiv SDH Tábor

TÁBOR – Sbor dobrovolných hasičů Tábor oslaví v sobotu 17. srpna své 145. narozeniny. Už v 8 hodin ráno se začnou účastníci spanilé jízdy řadit před zbrojnicí v Bydlinského ulici, aby v 9.30 vyrazili a předvedli historickou i soudobou požární techniku.

Spanilá jízda projede přes Hromádkovu ulici do Budějovické, a potom zamíří přes ulici Palackého a Pražskou na Žižkovo náměstí. „Tam v 11 hodin začne výstava požární techniky a v 11.30 předvedeme, jak hasiči zasahují, ukážeme práci lezců a vyprošťování vozidel. Ve 13 hodin pokřtíme nový požární automobil a ve 14.30 začne závod v požárním útoku družstev O pohár 145. výročí založení Sboru dobrovolných hasičů Tábor,“ zve na oslavu velitel tábroských hasičů Zdeněk Kubále. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne přibližně v 16.30 hodin a v 17.30 bude oslava ukončena.

Lucie Váchová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace