banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Vojenský den 2019 v Libořezích

  sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

  Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

 • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

  sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

  Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Ukončí strakoničtí házenkáři bezbodové trápení?

STRAKONICE – Strakonickým házenkářům se v posledních týdnech nedaří, v posledních pěti zápasech neuhráli ani bod a trápí se na posledním místě extraligy. O nápravu se pokusí v rámci 21. kola, kdy na domácí půdě přivítají čtvrtý tým tabulky – Karvinou. Nováčka nejvyšší házenkářské soutěže nečeká vůbec lehký boj. Přijďte kluky v sobotu podpořit a pomoct jim prolomit šňůru neúspěchů. Utkání startuje v 18 hodin.

Trenér Marienka věří v domácí úspěch a zve všechny fanoušky

,,V posledních čtyřech zápasech je náš herní projev stabilně nekvalitní. Myslím si, že je to všechno o hlavě. My jsme v předminulém kole prohráli v té době s posledním týmem a na začátku jsme dokázali doma porazit lídra soutěže. Výkyv mezi zápasy je obrovský. Porazíme toho nejlepšího, abychom o pár týdnů prohráli v uvozovkách s tím nejhorším v klíčovém utkání. Je vidět nevyrovnanost výkonů, přispívá k tomu i délka soutěže a zranění, která se sešla,“ vysvětluje neúspěchy trenér Strakonic Roman Marienka. ,,Karviná je velkým favoritem a nebude chtít zaváhat na půdě dvanáctého týmu.  Bude to velice těžké utkání, ale my uděláme všechno, abychom bodovali. Každý, kdo nás viděl, ví, že to nejsou slova do větru a myslíme to vážně. Jsme schopní být vyrovnaným soupeřem komukoliv, když nám nechybí nasazení a kvalita hry.  Chtěl bych pozvat všechny fanoušky, aby nás přišli podpořit. Včetně play out nás čekají pouhá čtyři domácí utkání, a už nebude tolik příležitostí nás vidět v akci,“ dodává hlavní kouč Jihočechů.

Karviná si jede na jih Čech pro dva body

Karviná minulý týden prohrála na domácím hřišti s lídrem tabulky – Zubřím. Teď je naopak čeká hala posledního mužstva ze Strakonic. ,,Utkání se Zubřím už je historie. Do Strakonic jedeme pro dva body. Nechybí nikdo z hráčů a do jižních Čech pojedeme v plné sestavě,“  řekl vedoucí týmu Karviné Zdeněk Mrózek.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jiří 

  Reagovat

   

  že by jim pan starosta nosil smulu?

  Vloženo 23.3.2018 13:07:33

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace