Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Trio SOČR ~ Píseň písní

  neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

  Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

 • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

  neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

V Bernarticích se koná Zimní Bernfest aneb rozmrazování strun

BERNARTICE – Večer plný rocku bude jistě bavit všechny příznivce skvělých regionálních kapel. V sobotu 21. března 2015 od 20 hodin to vše vypukne v bernartické sokolovně. Vystoupí kapely Pirates of The Pubs, 200 Zbraní, Humbuck a Inspiro.

 

Na našem zpravodajském portálu jsme připravili soutěž o tři vstupenky (každá pro jednu osobu). Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, týkající se poslední jmenované kapely Inspiro:

Odkud tato parta pochází? Na výběr dáváme možnost za A) z Domažlic a za B) z Písku.

Odpovědi posílejte formou SMS ve tvaru JCT mezera BERNFEST mezera a PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI na telefonní číslo 900 06 09. Soutěžit můžete do pátku 20. března 2015 do 12.hodin. Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří od nás dostanou vstupenky na sobotní Bernfest. Pokud se výherci nedovoláme třikrát, výhra propadá a náleží dalšímu v pořadí.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky provozuje Erika a.s. www.erika-as.cz.,www.platmobilem.cz.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Charvátová z B. 

  Reagovat

   

  to bude zase nuda! kam na ty ču-áčtiny lezou?

  Vloženo 18.3.2015 19:26:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace