Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

V Drachkově to nevyšlo Dřešínu. Jako jediný tým si zapsal neplatný pokus

DRACHKOV - O pohár starosty obce Drachkov přijelo ve čtvrtek 5. července bojovat 14 týmů mužských, mezi nimi i veteráni, a čtyři družstva žen. Soutěž v požárním útoku jela jako po másle, všichni si zapsali výsledné časy, až na tým mužů z Dřešína, kterým upadl koš do kádě a měli neplatný pokus. Proudař v žertu poznamenal, že běžel k terčům zbytečně, a kolega, když viděl, že to nevyšlo, použil peprné slovo, což vystihlo daný okamžik.

Mezi muži se nejlépe dařilo Litochovicím (20,26), druhé byly Nové Kestřany (20,63) a třetí Sudoměř (21,62). V kategorii veteránů získaly zlato Černětice s časem 22,91, druhé místo obsadily Přechovice (24,06) a třetí Štěchovice (26,61).

Po útoku mužů a veteránů se začala jinak rozpálená obloha zatahovat, a tak si rozhodčí pro jistotu nedali ani občerstvení, aby se soutěž stihla dokončit včas pro případ, že by sprchlo. Nejlepší výkon předvedly ženy z Nových Kestřan a měly obrovskou radost. Útok daly za 22,96. Pro stříbro si zaběhly ženy ze Štěchovic (23,08) a pro bronz ženy z Cehnic (25,13). Bramborová medaile zůstala tentokrát Novosedelským. Více v Týdeníku Strakonicko ve středu 11. července.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace