Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

V Dřešíně se běhala hasičská liga i pohárová soutěž

DŘEŠÍN – Hasičské soutěže jsou v plném proudu a především děti si užívají své první úspěchy i nezdary při požárních útocích. Sobotní soutěž v Dřešíně byla rozdělena na dvě části. Běhala se jak Šumavská hasičská liga ve dvou kategoriích tak i pohárová soutěž okresu Strakonice kam jsou zařazeny také přípravky.

Organizátoři této dvojité soutěže pojali tento den dost akčně. Zajistili dvě základny a tak vše běželo tak rychle, že se děti nestihly nudit ani při celkovém počtu třiceti čtyř týmů. V Šumavské hasičské lize obsadil první místo v kategorii mladších domácí Dřešín s časem 16,57 a v kategorii starších Střelské Hoštice s časem 14,98. V pohárové soutěži pak byla nejlepší přípravka ze Střelských Hoštic s časem 42,39 v kategorii mladších Volyně A s časem 17,24 a ve starších to byl tým Strakonice I A s časem 18,59.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace