banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

V Jiníně začalo juniorské mistrovství světa v motokrosu

STRAKONICKO – O víkendu se v Jiníně koná Mistrovství světa juniorů v motokrosu, kterého se zúčastní zástupci dvaačtyřicet zemí. Probíhá ve Sportovním centru mládeže AČR, nejmodernějším areálu v České republice. Je vyhlášené pro 65 ccm, pro závodníky ve věku 10 až 12 let, dále pak 85 ccm se závodníky ve věku 11 až 14 let a 125 ccm pro nejstarší věkovou kategorii od 13 do 17 let.

Každá země může do každé kubatury přihlásit pět motokrosářů. Výjimkou je ale pořadatelská země, letos Česká republika, která může přihlásit do každé kategorie po sedmi soutěžících.

Právě v těchto chvílích soutěž začala. Finále se připravuje na půl dvanáctou a vyhodnocení na pátou odpoledne.

Do kubatury 65 ccm se přihlásilo 74 jezdců a naše barvy obhajují Adam Dušek, Petr Polák, Radim Kraus, Daniel Stehlík, Jan Wagenknecht a Petr Rathowsky. Ve druhé kategorii 85 ccm soutěží 96 závodníků a Českou republiku zastupují Petr Grof, Otto Horák, Jakub Teresák, Milan Šturma, Roman Maliha, Martin Vondrášek a Roman Votoya. V nejvyšší kubatuře 125 ccm je na startu 90 jezdců a nás reprezentují Kryštof Kouble, Martin Krč, Martin Kohout, Filip Podmol, Jiří Vozáb, Jan Vondrášek a Jakub Zmeškal.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace