banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Houbařská poradna s Pavlem Špinarem

    Úterý 24.9 17:00 - Soběslav - Rožmberský dům

  • Lidské tělo: pohybový aparát

    Úterý 24.9 18:00 - Tábor - knihovna pro dospělé

    Anatomie pohybu - přednáška

Zobrazit všechny události
 

V Prezentiádě v kraji dominovala gymnázia ze Soběslavi a z Jindřichova Hradce

JIŽNÍ ČECHY – Gymnázia z Jindřichova Hradce a ze Soběslavi se stala nejlepšími v krajském kole soutěže Prezentiáda 2018, která se uskutečnila 12. dubna v Jindřichově Hradci. V obou kategoriích obsadily jejich týmy vždy první tři místa. Prezentiáda je mistrovstvím základních a středních škol České a Slovenské republiky v prezentačních dovednostech. Letošního 9. ročníku se zúčastnilo celkem 362 týmů ze 166 škol.

Konečné pořadí krajského kola základních škol:
1. místo: The Same Difference (Gymnázium Soběslav) ve složení Kateřina Řezníčková, Lenka Novotná a Kristýna Kliková; 2. místo: Vesmírní inženýři (Gymnázium Soběslav) ve složení Bohumír Fiala, Jan Hošek, Jaroslav Peterka; 3. místo: AGIBERIA (Gymnázium Soběslav) ve složení Kateřina Komárková a Petra Cíchová; 4. místo: Rybičky (Gymnázium Strakonice); 5. místo: 3D tým (ZŠ Jindřichův Hradec, Vajgar); 5. místo: Nadějný (ZŠ České Budějovice, Matice školské).

Konečné pořadí krajského kola středních škol:
1. místo: Možnájo (Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec) ve složení Vojtěch Voráček, Jiří Fencl a Jakub Hrdoun; 2. místo: OB (Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec) ve složení Jan Blažek a Ondřej Zadražil; 3. místo AntiOxygenCompany (Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec) ve složení Václav Dušejovský, Marek Strnad a Mariana Karásková; 4. místo: OJDypus (Gymnázium Třeboň); 5. místo: LUNETTES (Gymnázium Strakonice); 6. místo: DreamTeam (OA a JŠ s právem SJZ Písek); 6. místo: No phone (SZŠ a VOŠ zdravotnická, České Budějovice).

Vítězné týmy porovnají své schopnosti 26. a 27. dubna s ostatními vítězi na Česko – Slovenském Grandfinále v Brně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace