Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Výhra dala jistotu záchrany, účasti v play-off nikoliv

STRAKONICE - „Bylo to smutné vítězství,“ posteskl si trenér Ivan Beneš, když přijímal gratulace po posledním kole základní části Ženské basketbalové ligy. A měl pravdu. Strakonice sice v sobotu 21. března rozdrtily čtvrtý Nymburk bezmála třicetibodovým rozdílem, ale nic to už nemohlo změnit na tom, že se vyřazovací boje u Otavy hrát nebudou. Mezi nejlepší osmičku na poslední chvíli proklouzly Vysoké školy Praha, které byly v posledních dvou kolech stoprocentní a i když mají na svém kontě stejný počet vítězství, v jejich prospěch hovoří lepší skóre ze vzájemných zápasů (64:66, 79:73). Jihočešky jsou tak odsouzeny k bojům ve skupině play-out.

Sev-en Strakonice – Basketball Nymburk  80:54 (23:8, 45:29, 62:42).

Body: Kastanek 20, Šujanová a Berry 13, Gaislerová 8, Drachovská a Krejčová 6, Kubičková a Vrančič 5, Milligan 4 – Mišurová a Huňková 8, Skokanová a Bortelová 7, Rolle 6, Salačová, Verlíková a Taylor 4, Rybová 3, Peklová 2, Hamplová 1. Rozhodčí: Smetana, Salvetr. Fauly: 18:23. Trestné hody: 27/22:13/8. Trojky: 20/6:19/4. Přihlíželo 200 diváků.

Jak dopadla sázka mezi masérem týmu Pavlem Vilímem a sportovním fotografem Janem Škrlem? Co nejen na zápas říká basketbalový expert Miroslav Vondřička? Také jsme vyzpovídali Jolanu Krejčovou, ta stihla za odpoledne hned dvě utkání – hrála jak za extraligové áčko, tak za druholigové béčko. Čtěte středeční Strakonicko.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace