Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Vánoční koncert sborů

  Čtvrtek 12.12 18:00 - ZUŠ, Dačice

  Koncert dětských pěveckých sborů.

 • Anna K. - Akusticky 2019

  Čtvrtek 12.12 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Za slušné peníze dělej to, co tě baví. Staň se lyžařským nebo snowboardovým instruktorem

AKTUALIZOVÁNO - 6.11.2015 10:17

FRYMBURK – Lyžuješ? Jezdíš na snowboardu? Není pro tebe žádný problém sjet i tu nejstrmější sjezdovku s úsměvem na tváři? Nebo jezdíš jenom rekreačně a chceš se stát profíkem. Máš rád/a kolektiv a trpělivost ti není cizí? Pokud sis na většinu otázek odpověděl/a ano, je to jasné! Máš veškeré předpoklady stát se výborným lyžařským nebo snowboardovým instruktorem.

Lyžařská škola na Lipně přijímá nejen na následující zimní sezónu všechny, kdo chtějí své zkušenosti předat dál. Pokud jezdíš na snowboardu nebo lyžuješ rekreačně, budeme rádi, když se přihlásíš. Uděláme z tebe zadarmo profesionálního instruktora. Čeká tě desetidenní lyžařský instruktorský kurz, po jehož absolvování ti vystavíme doživotní licenci.

V sezoně  garantujeme pracovní vytížení (cca 8 hodin denně), až 220 korun na hodinu, ubytování a stravování za výhodných podmínek, dostaneš od nás celodenní skipas a možnost večerního lyžování pro vlastní využití, vybavíme tě kvalitním lyžařským náčiním (lyže, snowboard, oblečení), budeš mít zdarma servis vlastních lyží a snowboardů, dáme ti možnost 50 % slevy na skipasy pro rodinné příslušníky. V rámci spolupráce budeš mít zcela volný vstup do Aquaworldu Lipno a na Stezku v korunách stromů. Instruktoři také mají možnost čerpat slevy na nákup vybavení v Intersport Lipno.

Oslovili jsme tě? Neváhej a hlas se už teď na instruktor@lipnoservis.cz nebo na telefonu 725 110 730.

Nadcházející zima na Lipně bude stát za to!

-pr-

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Filip 

  Reagovat

   

  Nevím, zdá se mi to moc jednoduché. Není v tom nějaký háček?

  Vloženo 15.12.2015 11:44:21

  • Ivo Bukač 

   Reagovat

    

   Háček v tom opravdu není. Lyžařská škola Lipno, každý rok přijímá instruktory na sezonní práci. Termíny výuky, lze pak dohodnout přímo s vedením lyžařské školy. Pokud nemáte patřičná oprávnění, můžete si je na kurzu, který musíte absolvovat udělat. Doporučuji se informovat přímo na kontaktech uvedených v článku.

   Vloženo 15.12.2015 14:05:16

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace