Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Noční prohlídka města Vimperk

  středa 17.7 20:00 - Vimperk, sraz na parkovišti u parku (Auto JaMra)

  Noční komentovaná prohlídka s průvodcem.

 • Eliška Kotlínová - Písecké kulturní léto 2019

  středa 17.7 19:00 - Písek, Palackého sady

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Ztratili se dva bratři. Matka nechala vyhlásit pátrání

STRAKONICE- Dva bratři měli v sobotu po sedmé večer vyjet z Klatov Škodou Octavia combi SPZ 3C2 7633 šedé metalízy domů ve Strakonic. Tam však nedorazili a nepodali o sobě ani žádnou informaci. Jejich vozidlo bylo naposledy registrováno v 19.20 hodin při průjezdu obcí Běšiny na Klatovsku. Nebylo zjištěno, že by dané vozidlo mělo účast na dopravní nehodě, nebyl zaznamenán výskyt chlapců v žádném zdravotnickém zařízení či kdekoliv u příbuzných, kamarádů či známých.

 

Starší z bratrů (19), který řídil vozidlo, je hubené, asi 175 cm vysoké postavy, hnědých očí a světle hnědých, na pěšinku česaných vlasů. Oblečen by měl být do modrého trika a krátkých riflových kalhot. Obut pak do černých sportovních bot značky Nike. Mladší z bratrů (5) je střední, asi 107 cm vysoké postavy, modrých očí a světlých vlasů. Oblečen by měl být do modrého triky s šedými rukávy s motivem Transformers, oranžové mikiny a modrých riflových kalhot. Na očích má dioptrické brýle.

Policie žádá veřejnost o pomoc. Jakékoliv poznatky k výskytu či pohybu sourozenců, stejně jako uvedeného vozidla tovární značky Škoda Octavia, sdělte neprodleně strakonickým policistům prostřednictvím policejní linky 158.

 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  už se našli

  Vloženo 5.10.2016 16:54:50

 • Marta 

  Reagovat

   

  To se matce nedivím, že nechala vyhlásit pátrání, věřím, že se najdou, moc to přeju matce i klukům.

  Vloženo 3.10.2016 20:14:33

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace