Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Strakoničtí krasobruslaři jsou sběrateli medailí

STRAKONICE - Několik zlatých, několik stříbrných a několik bronzových medailí přivezli krasobruslaři ze závodů, které se souběžně na několika místech konaly o víkendu. Trenérka Ivana Andrejičová si může spokojeně mnout ruce. Dovedla své svěřence na pomyslný Olymp. Všichni ale dobře vědí, že sláva je pomíjivá a že v příští krasobruslařské soutěžní sezoně to může být jinak.

Tato sezona pomalu končí. Neznamená to však, že by krasobruslařům končily tréninky. Na snímku na příčce nejvyšší stojí Linda Kůrková a Roman Švec, strakonický potěr. Ve Veselí nad Lužnicí se Linda umístila na 14. a Roman na 16. místě. Místo pro vítěze jim na chvíli propůjčila Adéla Kůrková. Bronz získala Zuzana Švecová.

Více o výborné reprezentaci domácích krasobruslařů v Týdeníku Strakonicko na straně 23.

Jarka Krejčová

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace