banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Strašil děti u budějovické školky

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V pondělí 16. září krátce po jedenácté hodině dopoledne přijalo operační středisko městské policie oznámení o opilci, který nadával dětem a strašil je u jedné z českobudějovických školek. Na místo události hned vyjela hlídka.


Podnapilý muž se strážníky nejprve vůbec nekomunikoval a odmítal prokázat svou totožnost. Muž byl podroben orientační dechové zkoušce na alkohol a nebylo žádným překvapením, že vyšla s pozitivním výsledkem.

Devětačtyřicetiletý muž z Českobudějovicka nadýchal 2, 26 promile. Strážníci následně rozhodli o převozu muže na protialkoholní záchytnou stanici. Na záchytku se muži nechtělo a při nastupování do služebního vozidla se pokusil strážníkům utéct. Na protialkoholní záchytnou stanici tak putoval v poutech.

Muž se svým chováním dopustil hned několika přestupků proti veřejnému pořádku, které byly předány ke správnímu orgánu k dořešení. Hrozí mu pokuta až 10 tisíc korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace