Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Mosty

  sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

  Art festival.

 • Tata boys

  sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Surově napadl ženu v bytě a pak zbaběle utekl před příbuznými

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PÍSEK – Písečtí kriminalisté dnes informovali o případu surového napadení ženy v jednom z místních panelových domů. Na svědomí ho má mít mladý muž, který má bohatou trestní minulost a nakonec ho soud kvůli tomuto případu poslal včera do vazby. Napadení se odehrálo v neděli 3. února.

 

„Muž (1989) měl přijít k bytu a ihned poté, co mu žena otevřela, ji měl fyzicky napadnout a zavřít se v bytě. Napadená žena agresora žádala, aby útoků zanechal a opustil byt, ale on měl pokračovat v surovém napadání a vyhrožovat jí zabitím. Násilností muž zanechal až poté, kdy zjistil, že se do bytu zřejmě vrací příbuzní napadené a rychle zmizel," popsala případ písecká policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Žena skončila se zraněními v nemocnici a mladý muž skončil v policejné cele. Kriminalisté pak po jeho obvinění podali návrh na jeho vzetí do vazby. „Jde o muže, který již měl v minulosti se zákonem problémy a byl odsouzen i za násilnou trestnou činnost. Ve středu odpoledne soud návrhu na vzetí do vazby vyhověl a další vyšetřování je tedy vedeno vazebně. Obviněného do vazební věznice v odpoledních hodinách převezli policisté eskortního oddělení," dovysvětlila písecká policejní mluvčí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace