Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Hvězda Betlémská!?

  pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

  Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

 • Pletky s Vlastou

  pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

  Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Tábor chystá ples k výročí města a zahajuje předprodej vstupenek

 Autor: Ilustrační foto

    Autor: Ilustrační foto

TÁBOR – Město Tábor bude v příštím roce oslavovat 600 let od svého založení. První velkou a mimořádnou akcí se stane výroční ples města. Ten se uskuteční v sobotu 15. února 2020 od 19 hodin ve spolkovém domě Střelnice, v prostorách táborského „malého Žofína". Předprodej vstupenek začne v pondělí 2. prosince v Infocentru na Žižkově náměstí. Vstupenka k sezení stojí 400 korun, k stání 200 korun.


Večer se bude odehrávat v přátelské atmosféře, v jedinečném prostředí místa spojeného s generacemi Táboráků, s pohodovým programem. O hudební náladu večera se postará osvědčený Swing Band Tábor, s nímž vystoupí jazzová zpěvačka Eva Emingerová a špička swingového zpěvu Jan Smigmator.

Malý sál Střelnice bude patřit kapelám The Kings a Jára Bárta Trio se zpěvačkou Terezou Krippnerovou. Na závěr hudebního programu se představí místní diskžokejské legendy, které jsou sdruženy pod značkou DDT, tedy Disko Duní Táborem.

Předtančení zajistí Sportovní taneční klub 6Dance, TŠ ATAK a Soubor písní a tanců Lužničan. Součástí plesu bude také představení 12 významných osobností města, které si veřejnost odhlasovala v podzimní anketě.

Návštěvníci také zhlédnou ukázku z nového dokumentárního filmu Tábor – sen, město, symbol, který přijedou představit jeho tvůrci: režisér Vít Bělohradský a herec Miroslav Táborský.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Honza 

  Reagovat

   

  Takže dle delegovaných aktérů fajnová oslava silně pod průměrem. Předpokládám že dramaturg programu má Downův syndrom. Je mi Vás líto a přesto doufám, že si to užijete ..

  Vloženo 29.11.2019 21:16:04

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Honzíku Honzíku, kdo ti ubližuje?

   Vloženo 30.11.2019 18:28:41

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace