Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Táborské Divadlo Kapota uvede novou premiéru. S humorem o krizi středního věku!

TÁBOR - Dobré ráno, rodino!, tak se jmenuje nová hra Kateřiny Pokorné, která je zároveň režisérkou nového představení táborského Divadla Kapota. Lehce erotická komedie pojednává o tom, jak přežít krizi středního věku. Určitě si pár lidí přijde v pátek a v sobotu pro návod, současně se dá čekat, že mladý divadelní soubor přiláká i početné publikum, které má do krize středního věku ještě daleko. Premiéry se konají dvě - v pátek 19. května a v sobotu 20. května a nejvěrnější příznivci Kapoty nejspíš uvidí obě. Každá z premiér se totiž hraje v jiném obsazení.

Páteční i sobotní představení začínají v 19 hodin v divadelním sále táborské průmyslovky v Komenského ulici.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace