banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Talkshow s Miroslavem Donutilem

  pátek 19.7 19:30 - Třeboň, sál Aurora

 • Veselská ozvěna 2019 - S písní napříč staletími

  pátek 19.7 19:00 - Drahov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Táborské divadlo otevřelo tři nové výstavy

TÁBOR - Divadlo Oskara Nedbala v Táboře nabízí od čtvrtka 7. ledna hned tři nové výstavy. Podvečerní vernisáží začala výstava fotografií nazvaná Ženy v černobílém. Mladý táborský fotograf Robert Krekule na ní návštěvníkům Galerie Evárium představuje černobílé portréty zachycené venku i v ateliéru.

Ve foyer malého divadla ukazuje přírodní krásy i zajímavou architekturu velmi vzdálené země expozice čtyř desítek fotografií. Nový Zéland nejen prstem po mapě, to je název výstavy fotografií cestovatele Marka Tůmy. A návštěvníci divadelní výstavní síně se mohou těšit na fotocyklus Stromovous. Jeho autorem je Pavel Remar. V jeho tvorbě dominují větší celky spojené vždy nějakou hlavní jednotící myšlenkou. Mezi takové celky patří i cyklus vytvořený v původních pralesních prostorech v oblasti Železných hor a Žďárských vrchů.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Ríša 

  Reagovat

   

  Táborské divadlo je příjemné ve všech směrech, rád a často tam zavítám. Písecké divadlo F. Šrámka opomíjím a to z důvodu zcela neprofesionálného jednání a chování jeho produkční pí Michlové. Stěžovali jsme si (mnoho mých známých) snad všude možně a nikdo s tím nic nedělá, je tam stále.
  Táborskému zdar. Zdraví Ríša

  Vloženo 8.1.2016 10:22:55

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace