Kdy a kam

  • 74. Baráčnický ples

    sobota 23.2 20:00 - Písek, KD

  • Hasičský ples k výročí 120 lez od založení sboru

    sobota 23.2 20:00 - Pechova Lhota, KD

    K tanci a poslechu zahraje kapela Tři veteráni.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chýnov naložil Mirovicím bůra

CHÝNOV - Očekávaný vyrovnaný souboj sousedů v tabulce se nekonal. Fanoušci Chýnova viděli v souboji s Mirovicemi pravý opak. Domácí na soupeře, na kterého ztráceli v tabulce čtyři body, vlétli jako uragán. Neuplynulo ani dvacet minut a natěšení příznivci tleskali už třetí brance v mirovické síti. Destrukci soupeře dokonali Chýnovští po změně stran a vyprovodili ho výpraskem 5:0.

 

Při nejvyšší výhře Chýnova v letošní sezoně se předvedl mladík Štiller, který rozvlnil síť hned dvakrát. Protivník z Mirovic se za celý zápas do gólovky v podstatě nedostal, domácí obrana tak překvapivě příliš práce neměla.

FC Chýnov – SK Mirovice 5:0 (3:0), branky: 19. a 74. Štiller, 5. Vác. Hruška, 15. Vl. Hruška, 49. T. Kučera, rozhodčí Lovětínský – Havlík, Devera, ŽK (3-2): Vl. Hruška, V. Zadražil, Petrů – Jelínek, Sedlák, 110 diváků.

Další podrobnosti se dočtete ve středu v Táborsku. Za domácí zhodnotil utkání asistent trenéra Jan Petrů. Kdy podle něj nastal v utkání zlom? A jak vidí nadcházející zápasy Chýnova v boji o záchranu?

Obránce Jan Doubrava si jen těžko vybavoval šance soupeře. A jak vidí příští utkání v Oseku?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace