Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Tři sestry

  pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

  Koncert.

 • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

  pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Cirkus Jo-joo je od středy v Táboře. Kdo vyhrál vstupenky?

TÁBOR - První táborské představení cirkusu Jo-joo přilákalo ve středu pod šapitó pěknou návštěvu. Buď se už lidem po cirkusu stýskalo nebo mají rádi přímo rodinu principála Jaromíra Joo, která pokaždé přiváží atraktivní program, do kterého se zapojují všichni od dědečka krotitele sibiřských tygrů až po kouzelné nejmenší artisty z rodiny. Jak zaznělo - loni se v cirkusu narodilo 19 zvířat a dvě děti. I tentokrát šlo o velkou výpravnou show inspirovanou filmem Madagaskar.

 

Nuda není ani o dvou přestávkách - v první lze navštívit cirkusovou zoo, v obou pak nechat dětem za minutu namalovat masku na obličej. 

Cirkus rozložil své stanoviště vedle Baumaxu a Albertu, nepodařilo se mu ale pronajmout sousední plochy pro parkování. Přijďte proto na další představení raději s předstihem, parkovat se dá pohodlně u hypermarketů. 

Ve čtvrtek se hraje od 17 hodin, ve sváteční pátek a o víkendu od 14 hodin. V neděli 10. května se uskuteční poslední představení a pak cirkus poputuje dál. 

A kdo vyhrál volňásky v naší soutěži? Rodinná vstupenka putovala k Jitce Slavíkové ze Sezimova Ústí, vstupenky pro dvě osoby vyhrály Hana Horčičková z Veselí nad Lužnicí, Monika Tvrzníková z Jistebnice a Eva Ščerbová z Milevska. 

A tím nekončíme! Soutěžit budeme i o vstupenky na cirkusové štace v Třeboni, Jindřichově Hradci, Českých Budějovicích a Strakonicích. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  hc tabor

  Vloženo 2.5.2017 09:32:30

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace