sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

Hudební festival.

• Barbora Poláková - Tour 2019

sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

Další plánská ztráta. Mirovická pevnost ubránila remízu

Plánská ofenziva tlačila Mirovice celou druhou půli, vítězství se ale domácí Sokol nedočkal. Postupujícímu Janu Přibylovi se odvážně vrhá pod nohy mirovický Michal Huleš. Planá remizovala s Mirovicemi 2:2. , Autor: Josef Janda

Plánská ofenziva tlačila Mirovice celou druhou půli, vítězství se ale domácí Sokol nedočkal. Postupujícímu Janu Přibylovi se odvážně vrhá pod nohy mirovický Michal Huleš. Planá remizovala s Mirovicemi 2:2.     Autor: Josef Janda

PLANÁ NAD LUŽNICÍ – Už druhý zápas po sobě fotbalisté plánského Sokola nevyhráli. Po prohře v Chyškách přivítali v sobotu dopoledne tým Mirovic. Domácí nezvládli v první půli dvě situace, což pro ně znamenalo těžkou cestu za body. Po velké herní převaze ve druhé půli přece jen Plánští v závěru jednogólové manko srovnali, s bodem za remízu 2:2 ale spokojení být nemohli. Domácí tým zahodil v průběhu zápasu několik tutovek a ve druhé půli Mirovické ke střele na branku v podstatě nepustil. V příštím kole I. B třídy čeká svěřence trenéra Michala Turka těžký souboj v Milevsku.

TJ Sokol Planá nad Lužnicí – SK Mirovice 2:2 (1:2), branky: 41. Pospíchal, 80. Šmídmajer – 30. Jelínek, 45. (z pen.) Převrátil, rozhodčí Čarek – Landík, Mraček, ŽK (3-2): 43. Přibyl, 54. Štiak, 81. Pěknic – 24. Slavík, 87. Vondrák, 40 diváků.

Sokol Planá: Hnilička – Handrejch, Polišenský, Štiak, Janovský, Anděl (72. Pösinger), Roztočil, Pospíchal, Šmídmajer, Přibyl, Pěknic.

Mirovice: Slavík – Sláma (86. Kazák), Huleš, Mařík, Jelínek (82. Vondrák), Chadima (62. Krušina), Mrlina, Císař, Kvěch, Převrátil, Hanzlík.

Ve středečním Týdeníku Táborsko zhodnotí duel zklamaný trenér Plané Michal Turek. Pozastaví se nad inkasovanými brankami a zhodnotí ofenzivu. A co čeká od příštího zápasu v Milevsku?

Střelec vyrovnávací branky Jiří Šmídmajer přiblíží gólovou situaci a zamyslí se, proč dříve drtivá plánská ofenziva tentokrát doma tři body nezajistila.