neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

Pohádka

• Lollipopz - Tábor

neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

David Neužil poslal Jankov do kolen třemi góly

V posledních třech domácích zápasech Jan Šimák (uprostřed) Lomu chyběl. Fotbalisté Jankova věděli, že mu nesmějí dát ani kousek prostoru, jak dokazuje zprava nabíhající kapitán František Lošek. Třem gólům útočníka Neužila ale hosté nezabránili. , Autor: Josef Janda

V posledních třech domácích zápasech Jan Šimák (uprostřed) Lomu chyběl. Fotbalisté Jankova věděli, že mu nesmějí dát ani kousek prostoru, jak dokazuje zprava nabíhající kapitán František Lošek. Třem gólům útočníka Neužila ale hosté nezabránili.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Fotbalisté Lomu odehráli v sobotu odpoledne na táborské Svépomoci poslední domácí utkání letošní sezony. Teoreticky mohli ještě doufat v konečné druhé místo, podmínkou však bylo vítězství nad Jankovem. První poločas nabídl vyrovnanou podívanou. Domácí zatřásli břevnem, hosté tyčí. Branky začaly padat až po přestávce a utkání poznalo jediného střelce. Byl jím bomber Lomu David Neužil, který vstřelil po osmi minutách druhé půle vítězný gól. V závěrečné desetiminutovce přidal ještě dva zásahy a zkompletoval čistý hattrick.

Lom zvítězil 3:0 a čekal na výsledek z druhých Katovic. Konkurent v boji o stříbro rovněž uspěl, což znamená pro Lom před posledním letošním zápasem na půdě mistrovského Olešníku konečné třetí místo.

TJ Sokol Lom – SK Jankov 3:0 (0:0), branky: 53., 84. a 88. Neužil, rozhodčí Lovětínský – Toucha, Žemlička, ŽK (1-1): 45. Vysušil – 84. Bürger, 120 diváků.

Lom: Chylík – Voneš, Jelen, Zeman (83. Kolací), Vysušil (75. M. Císař), Trantýr, Janů, Šimák (84. V. Císař), Balogh, Kůst (51. Bosnyak), Neužil.

Jankov: Komárek – Dolejšek, Honner, Lošek, Bürger, Rytíř (89. Šindelář), Kroneisl, Fajtl, Kollár, Hüttner (42. Prediger), Klíma.