banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

    neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

    Pohádka

  • Lollipopz - Tábor

    neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

    Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Divizní áčko ve šlágru potrápilo největšího favorita soutěže

MILEVSKO – Tenisté TK ZVVZ Milevsko, kteří loni za celou sezonu uhráli jediné utkání v klíčové bitvě o záchranu proti Písku, rozehráli letošní sezonu skvěle a po polovině nejvyšší krajské soutěže divize byli třetí se ziskem tří výher a jediné porážky. V sobotu 8. června ale přivítali v posledním domácím utkání sezony na kurtech v Bažantnici doposud první a stoprocentní LTC Tábor A, který se chce hned po roce vrátit do celostátní druhé ligy. Milevsko, které muselo nastoupit bez zraněného Ivana Radosty, jehož v sestavě nahradil dorostenec Jonáš Pecháček, podalo velmi bojovné výkony a vysloužilo si slova uznání i od favorizovaného soupeře. Přesto ale nakonec Tábor ukořistil tak trochu očekávané vítězství 6:3 a udělal další krok do vyšší soutěže.

V posledních dvou kolech čeká Milevské už jen jedno utkání – v sobotu 15. června budou hrát proti TK Pelhřimov A. O týden později se měli představit ještě na dvorcích SKT Planá nad Lužnicí A, ale ta v soutěži po dvou úvodních kontumacích nepokračuje, takže si v posledním kole připíší vzduchotechnici body do tabulky za plné vítězství 9:0 bez boje.

Dospělí – divize: TK ZVVZ Milevsko A – LTC Tábor A 3:6 (Jiroušek – Velek 2:6, 6:7; Brabec – Jirovský 2:6, 6:7; Hrychová – Vašková 3:6, 7:5, 7:6; Bednarzová – Matušíková 0:6, 6:3, 6:2; Kolář – Sedláček 1:6, 3:6; J. Pecháček – Marcolla 0:6, 1:6; Hrychová, Bednarzová – Matušíková, Vašková 6:4, 1:6, 0:1; Brabec, J. Pecháček – Velek, Jirovský 2:6, 0:6; Jiroušek, Kolář – Sedláček, Marcolla 7:6, 6:4).

Další zajímavosti přineseme ve středečních novinách, chybět nebude ani ohlas kapitána Milevska Jiřího Brabce. Prozradíme, že se svým výkonem nebyl příliš spokojen, ale jinak svůj manšaft hlavně chválil. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace