Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Dívka a tři mladíci z táborské školy ukradli elektroniku za 270 tisíc

TÁBOR - Od nedělního odpoledne 29. října do pondělního rána 30. října se vloupali zloději do Základní školy Zborovská na Pražském sídlišti v Táboře. Odnesli elektroniku, stolní počítačové sestavy, notebooky, tablety a dataprojektory. Vše v úhrnu za 270 000 korun. Policisté teď dopadli dívku a tři mladíky, kteří školu "vybílili".

 Na základě dobré místní znalosti, vyhodnocení zajištěných stop a dalších poznatků se táborští policisté a kriminalisté postupně dostali až ke čtveřici osob, a to dívce (20) a třem mladíkům (24, 26, 28). Při domovních prohlídkách se podařilo část odcizené elektroniky zajistit. Zloději byli zadrženi a počátkem tohoto týdne obviněni ze spáchání trestných činů krádeže a poškození cizí věci. Čeká je soud, kde celá čtveřice může být potrestána odnětím svobody na dobu od jednoho roku do pěti let.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace