sobota 20.4 19:00 - Chvalšovice, hostinec U Cháti

• Velikonoční Labyrint

sobota 20.4 20:00 - Čestice, Lidový dům

Dogy ztratily pětibrankový náskok i první body

Domácí Grafiko se tak vehementně hnalo za vyrovnáním, až to někdy soupeři z FK Dogy odnesli. Kapitán domácích Ondřej Chrt takhle trefil rukou do obličeje Aleše Kutnera. , Autor: Josef Janda

Domácí Grafiko se tak vehementně hnalo za vyrovnáním, až to někdy soupeři z FK Dogy odnesli. Kapitán domácích Ondřej Chrt takhle trefil rukou do obličeje Aleše Kutnera.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ - Velký šok prožili futsalisté zatím suverénního mužstva FK Dogy v neděli večer, kdy se utkali v rámci 4. kola okresního přeboru s Grafikem. Na začátku druhého poločasu vedli už 6:1, přesto na všechny body nedosáhli. Velké nasazení a bojovnost hráčů Grafika vyústily nakonec v remízu 7:7.

Smršť v prvním poločase jasně ukázala, kdo by měl zvítězit. Ve druhém poločase ovšem Grafiko nic nevzdalo a srovnalo z 1:6 na 6:6. Velká nepříjemnost postihla Grafiko čtyři minuty před koncem. Po tvrdé srážce s protihráčem se zranil gólman David Šitler a do branky musel Jan Chotovinský. Dogy se dostaly v předposlední minutě opět do vedení a zdrcené Grafiko sáhlo po time-outu. Porada se vyplatila a půl minuty před koncem srovnal na 7:7 nepokrytý Vesecký.

Grafiko Tábor CF – FK Dogy 7:7 (1:5), branky: 32. a 41. Herma, 26. a 43. Chotovinský, 18. Kolací, 30. Horka, 50. Vesecký – 6., 20., 26. a 49. Neužil, 3. a 24. Kluzák, 17. Šmíd.

Grafiko: Šitler (46. J. Chotovinský) – Horka, Kolací, Chrt, Herma, Jelen, Vesecký, J. Chotovinský.

Dogy: Ploc – Šmíd, Kluzák, Sazma, Stuchlík, Neužil, Bouška, Kutner.

Ve středečním Táborsku přineseme další podrobnosti. Z týmu Grafika promluví střelec dvou gólů a nouzový brankář Jan Chotovinský. Věřil ještě při manku 1:6 v úspěch? Jak probíhala porada při time-outu za stavu 6:7? Známý táborský fotbalista promluví také o svém angažmá v Rakousku.

David Neužil vstřelil za FK Dogy čtyři branky, což tentokrát na plný bodový zisk nestačilo. Co se s jeho mužstvem stalo? Jaké má plány do dalších zápasů? To a mnohem více o futsalu ve středu v tištěných novinách.