neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

Pohádka

• Lollipopz - Tábor

neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Dražice se odpíchly ze dna. Poslední je soupeř z Roudného

Souboj na chvostu tabulky přinesl těsné souboje. Petr Novotný (vpravo) se pustil do strkanice s roudenským kapitánem Jakubem Píšou. , Autor: Josef Janda

Souboj na chvostu tabulky přinesl těsné souboje. Petr Novotný (vpravo) se pustil do strkanice s roudenským kapitánem Jakubem Píšou.     Autor: Josef Janda

DRAŽICE – Zápas na ostří nože sledovali příznivci fotbalu v sobotu odpoledne v Dražicích, kam přijelo předposlední Roudné hájit svou pozici proti poslednímu domácímu celku. Domácí pochopitelně na samotném dně tabulky zůstat nechtěli, což ukázali v prvním poločase. Branku neinkasovali a sami se dostali po trefách Hojdara a Jiřího Štechera do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase ale hosté přidali a Dražice spoléhaly na bránění náskoku.

Po hodině Roudenští snížili a všichni prožívali velké drama. Gól nepadl ani v pětiminutovém nastavení, po kterém si Dražice ulevily. Soupeře poslaly výsledkem 2:1 na dno a mohou doufat v záchranu soutěže v posledním kole na půdě Čimelic.

TJ Dražice – TJ Malše Roudné 2:1 (2:0), branky: 26. Hojdar, 35. J. Štecher – 59. Goretki, rozhodčí Krčín – Novotný, Krauskopf, ŽK (4-2): 41. P. Novotný, 53. J. Štecher, 88. Kromka, Fořt – 43. Goretki, 91. Píša, 100 diváků.

Dražice: Cimburek – Bareš, Horka, Veselý, Hořejší, Hojdar (90. Fořt), D. Štecher (95. J. Novotný), L. Stuchlík (35. M. Stuchlík), J. Štecher, P. Novotný (85. Kouřil), Kromka (88. Koloušek).

Roudné: Š. Hošna – Cahyna, Zíka, Vogl (80. Tibitanzl), Hála, Goretki, Neckář (57. Pazourek), Píša, Hrouda (63. Wohlgemuth), Kadlec, Zachař.

Ve středečním Týdeníku Táborsko promluví obránce Dražic Marian Horka. Jak pracovala obrana? Co jí dělá v posledních zápasech problémy? Čeho se ve druhé půli Horka nejvíc bál?