Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • David Jan Žák - Návrat Krále Šumavy

    Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

    O legendárním šumavském převaděči.

  • Kavárnička

    Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Posezení pro seniory.

Zobrazit všechny události
 

Dvacítka šťastlivců vyhrála vstupenky na Přeštěnici. Lístky jsou stále k dostání v předprodeji v našich redakcích

PŘEŠTĚNICE – Už příští pátek začne nabitý program 15. ročníku Open Air Musicfest Přeštěnice. Na pódiích se vystřídají kapely Jelen, Mňága a Žďorp, Wohnout, Imodium, Pub Animals, Natural, Peshata, Chinaski a mnoho dalších.

Na webu Jižní Čechy Teď a tištěných novinách jsme soutěžili o celkem dvacet vstupenek na všechny dny programu. Ptali jsme se na to, kolikátý ročník ročník Open Air Musicfest Přeštěnice se letos koná?

Na výběr jste měli dvě možnosti: Za A) 17. nebo za B) 15. Správná odpověď je za B). Správně odpověděli a vylosováni byli tito čtenáři:

Monika Štemberková ze Sobědraže u Milevska, Ondřej Benda z Božetic u Milevska, Dagmar Cibulková z Velešína, Romana Malá z Tábora, Pavel Jírovec z Bernartic, Antonín Gregor z Tábora, Ondřej Blízek z Písku, Pavel Doubek ze Skrýchova u Opařan, Lukáš Kosobud ze Sepekova u Milevska, Alice Kotalíková z Písku, Tomáš Patera z Milevska, Dalibor Štěpán z Tábora, Jana Kudrnová z Milevska, Hana Horčičková z Veselí nad Lužnicí, Darina Samcová ze Strakonic, Petra Svobodová z Opařan, Miroslava Šmelcová z Milevska, Martin Fuka z Bechyně, Milena Ottová z Hrazánek u Milevska a Jana Kašparová z Milevska.

Všem zúčastněným moc děkujeme za účast a připomínáme, že vstupenky jsou stále k dostání v našich redakcích. Kontakty najdete níže. Ostatním moc gratulujeme a přejeme, aby se jim letošní ročník líbil a náležitě se jej užili.

Kontakty na naše redakce jsou:

Táborsko: Tyršova 1004, 390 02 Tábor (naproti Komerční bance),

Milevské noviny: Generála Svobody 478, 399 01 Milevsko (nad prodejnou elektro Vachta),

Písecké postřehy: Velké náměstí 116, 397 01 Písek,

Týdeník Strakonicko: Palackého náměstí 91, 386 01 Strakonice.

Bližší informace na telefonu 777 642 545.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace