pondělí 16.9 10:00 - Písek, Senior Point - klubovna DFŠ

Přednáška Sdružení českých spotřebitelů a Poradny při finanční tísni.

• Jiří Smrž

pondělí 16.9 18:00 - Farní charita Milevsko

Fotbalisté v okrese zapečetili sezonu, z přeboru se poroučí Bechyně

Bechyňští fotbalisté se po porážce od Tučap poroučí do III. třídy. Čtyřmi góly ji v posledním duelu sťal Robert Fischer (ve žlutém v souboji s domácím Radkem Mázorem).    , Autor: -pvl-

Bechyňští fotbalisté se po porážce od Tučap poroučí do III. třídy. Čtyřmi góly ji v posledním duelu sťal Robert Fischer (ve žlutém v souboji s domácím Radkem Mázorem).     Autor: -pvl-

TÁBORSKO – Okresní fotbalové soutěže zapsaly o víkendu do kroniky letošní sezony poslední kapitolu. Doposud nevyřešenou a významnou tajenku skrýval souboj o černého Petra v okresním přeboru. Na dálku si to v něm rozdala mužstva Mladé Vožice B a Bechyně. Ani jedno z nich nebylo ve svých sobotních zápasech úspěšné, podstatně veselejší dokopnou ale prožili mladovožičtí fotbalisté. Po porážce 1:5 v Malšicích museli čekat, jaký směr nabere podvečerní duel Bechyně versus Tučapy. A výsledek z lázeňského města jim udělal radost – absencemi sužovaná domácí sestava se k záchraně přiblížila jen na pár minut druhé půle, kdy vyrovnala na 1:1. Následně už ji ale tučapský celek v čele s kanonýrem Fischerem nemilosrdně převálcoval a odvezl si domů výhru 7:1.

Týdeník Táborsko nechyběl ani na jednom z těchto klíčových přeborových zápasů a bedlivě samozřejmě sledoval i finiš ostatních okresních soutěží na Táborsku. Věnovat se mu bude ve svém středečním vydání.