banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Generálku s Vlašimí fotbalisté Táborska nezvládli. Jak to vidí trenér na prahu jara?

VLAŠIM - V sobotním mrazivém počasí si A-tým Táborska střihl generálku na ligu, a to na hřišti FC Sellior & Bellot Vlašim. Táborsko nakonec Vlašimi podlehlo 0:2. Táborsko se již delší dobu potýká s problémy, které se projevily i v dnešním zápase. Vlašim si během zápasu dokázala udržet míč a soupeře k šancím moc nepouštěla, což se projevilo i na konečném skóre zápasu. Jen díky nepřesnosti střel domácího týmu zápas skončil pouze s dvoubrankovým rozdílem. Netrpělivost a neschopnost zakončit vyloženě gólové šance je dle trenéra Nádvorníka projevem mládí hráčů.


Jak byste zhodnotil dnešní poslední přípravné utkání?
Do zápasu jsme vstoupili trochu ustrašeně, takže soupeř měl nad námi chvíli herně převahu. Po individuální chybě Zavadila jsme v 36.minutě inkasovali gól. To nás trochu probralo a dokázali jsme srovnat hru se soupeřem a měli jsme dobré pasáže v zápase. Chvilku jsme tahali za delší konec provazu my, chvilku Vlašim, zápas byl docela vyrovnaný. Bohužel jsme opět nebyli produktivní a doplatili jsme na individuální chyby, což se projevilo v druhém poločase zápasu, kdy jsme po další individuální chybě Ngimbiho dostali druhého góla.

Sestava Táborska byla výsledkem definitivního rozhodnutí klubu o doplnění kádru A-týmu?
Ano, hráči, kteří dnes odehráli poslední přípravné utkání ve Vlašimi s námi půjdou do soutěže.

Jaká je forma pro začátek ligy?
Uvidíme, do prvního mistrovského zápasu zbývá ještě týden. Můj osobní názor je, že se první mistrovské utkání hrát nebude, ale pokud ano, tak nás čeká těžký začátek. Mistrovská utkání jsou vždy úplně jiná než přípravné zápasy a já věřím, že zvládneme vstup do soutěže a uhrajeme nějaké body v těch prvních třech těžkých zápasech.

Nemyslíte, že by pomohl odklad utkání na vychytání posledních chyb?
Určitě ne, pro nás už je zima dlouhá, nutně už potřebujeme začít hrát na trávě a co nejdříve začít s klasickými zápasy.

Co spokojenost s dnešním zápasem, vzhledem k tomu, že se již delší dobu potýkáte právě s těmi problémy, které se projevily i v dnešním utkání?
Je to bohužel projev toho, že ten manšaft je mladý a hráči nemají tu trpělivost a nemají ani tolik odehráno a bohužel nám ty chyby vytvářejí. Musíme s tím ještě pracovat a zvládnout to stejně tak, jako jsme to zvládli na podzim, kdy už s námi nikdo nepočítal.

Kapitán Navrátil by si přál zakotvit okolo 8. místa tabulky, jaké je vaše přání před startem ligy?
Já mám jediné přání, a to co nejdříve nasbírat tolik bodů, abychom se zachránili a udrželi v soutěži.

FC Sellior & Bellot Vlašim - FC MAS Táborsko 2:0, branky 36. Hadaščok, 58. Janda

Sestavy:
FC Sellior & Bellot Vlašim: Řehák – Kadlec, Piško, Štochl (65. Březina), Tulio – Plachý, Skopec, Badocha (65. Cabadaj), Ivanko (55. Janda) – Frýdek (46. Fotr), Hadaščok.


FC Mas Táborsko:
Toma – Prošek, Navrátil, Zavadil (46. Ngimbi), Souček (61. Dudl), Kučera, Vandas (73. Blecha), Nešický, Kopřiva (61. Šandera), Mrsič (80. Kluzák), Musil (61. Linhart)

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace