Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Hana a Petr Ulrychovi s Javory nadchli publikum soběslavských dožínek

SOBĚSLAV - Soběslavská městská slavnost měla letos ráz dožínek a v sobotu odpoledne pokračovala programem na hradním nádvoří. Přístupná byla dochovaná hláska i podzemí, vlastní program nabízela knihovna, která sídlí v krásném prostředí zbytků soběslavského hradu. Plno zábavy pro děti bylo i v okolním parku. Největším magnetem se ale stal koncert sourozenců Ulrychových s kapelou Javory, ve které mnozí poznali manžele Dalibora a Kateřinu Štruncovy z další oblíbené brněnské kapely Cimbal classic. V jejich podání zněl cimbál a housle, v podání Ulrychových nezapomenutelné písničky.

 

Neokázalé vystupování, okořeněné sem tam špetkou inteligentního humoru Petra Ulrycha, ale především krása hudby s moravskými kořeny vzala lidi za srdce. Vřelým potleskem si vyžádali přídavek a ten také k velkému potěšení dostali. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace