Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Hlavním cílem je záchrana, mají v Táborsku jasno

Tiskové konference FC MAS Táborsko před startem jarní části sezony se zúčastnili (zleva) kapitán A týmu Jakub Navrátil, ředitel klubu Tomáš Samec a hlavní trenér A týmu Roman Nádvorník. , Autor: Josef Janda

Tiskové konference FC MAS Táborsko před startem jarní části sezony se zúčastnili (zleva) kapitán A týmu Jakub Navrátil, ředitel klubu Tomáš Samec a hlavní trenér A týmu Roman Nádvorník.     Autor: Josef Janda

TÁBOR - Na úterní odpoledne svolal klub FC MAS Táborsko tiskovou konferenci před startem jarní části sezony 2017/2018. Setkání s novináři a příznivci klubu se zúčastnili ředitel klubu Tomáš Samec, hlavní trenér A týmu Roman Nádvorník a kapitán A týmu Jakub Navrátil. Zástupci klubu se shodli v hlavním cíli jarních bojů, kterým je záchrana druhé nejvyšší fotbalové ligy. Jednu novinku představilo vedení klubu také pro fanoušky, na jaře na ně totiž čeká soutěž o pivo. Dalším dárkem pro příznivce fotbalu v Táboře bude srpnové utkání české reprezentace do 16 let a její souboj s Rumunskem.

 

Jako první promluvil ředitel klubu Tomáš Samec, který nejprve všechny přivítal. „Po sportovní i ekonomické stránce se nám podzimní část povedla. Samozřejmě vše mohlo být ještě lepší, ale jsme spokojení. Pro jaro máme dva hlavní cíle. Chceme se ve druhé lize zachránit a chceme postavit dlouho očekávanou tribunu," prozradil Samec.

Bude se v sobotu vůbec hrát?

První jarní duel by měli hráči Táborska sehrát v sobotu 3. března proti Sokolovu od 14.30 hodin. Na hřišti ovšem leží sněhová peřina a teploty nijak nenaznačují výraznou změnu směrem nad nulu. „Rozhodnutí, zda se bude hrát, padne ve čtvrtek. Buď odloží kompletně celé kolo, případně se bude rozhodovat individuálně," objasnil situaci ředitel Samec.

Jak probíhala zimní příprava klubu FC MAS Táborsko a k jakým změnám v týmu došlo, se dočtete v zítřejším tištěném Týdeníku Táborsko. Zástupci klubu promluví také o šancích, jaké dávají posílení týmu o hráče z Ghany.

Chybět nebude ani rozhovor s kapitánem týmu Jakubem Navrátilem. Jak do týmu noví hráči zapadli a co říká na mrazivý start jara? To a mnohem více o fotbale už zítra v papírových novinách!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace