Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Hokej: Táborští kohouti vedou v sérii se Žďárem 2:0. Vkročí v neděli do semifinále?

Radek Seidl přinesl ve 27. minutě potřebný gól, kterým Kohouti odskočili na 2:0.

Radek Seidl přinesl ve 27. minutě potřebný gól, kterým Kohouti odskočili na 2:0.

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - V táborském táboře panuje radost. Kohouti po středeční těsné výhře 5:4 doma i na venkovním ledě porazili žďárské Plameny a v sérii vedou 2:0. V neděli doma mají šanci sérii ukončit třetí výhrou a postoupit do semifinále ve skupině Západ druhé ligy. Žďár dnes zdolali 4:1, zápas měl neuvěřitelný závěr!

 

 Vedení se kohouti ujali v 6. minutě díky trefě mladého Březiny po nahrávce zkušeného Boháče. 1:0 skončila i první třetina. Ve druhém dějství přinesl trochu klidu Seidl, když zvýšil v 27. minutě na 2:0 z pohledu hostů. Tak to vydrželo až do 57. minuty, kdy Táborákům zatrnulo. To když Aleš Padělek snížil na 2:1. Do té doby Klestil v brance doslova čaroval a vychytal domácím spoustu šancí. V 59. minutě jel Mařík sám na domácího golmana Slámu a byl faulován, což rozhodčí vyhodnotil na trestné střílení. To Mařík proměnil a zvýšil na 3:1. Domácí si vzali oddychový čas, ještě pořád to nevzdávali. Vsadili na power play a při té se do prázdné branky trefil v 60. minutě ještě táborský kapitán Matušík - 4:1!

V neděli se půjde v Táboře od šesti na hokej s velkou nadějí, že kohouti sérii ukončí.

Ostatní dnešní výsledky: 

Jablonec - Kolín 6:4 (stav série 2:0)

Bílina - Sokolov 4:3 (stav série 1:1)

Děčín - Kobra 2:3 v prodl. (stav série 1:1) 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace