banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

  neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

  Pohádka

 • Lollipopz - Tábor

  neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

  Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Kdo pozná muže na fotografii? Pátrá po něm policie

Fotografie hledaného muže. , Autor: Policie ČR

Fotografie hledaného muže.     Autor: Policie ČR

TÁBOR - Táborští policisté žádají širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti muže středního věku. Jeho fotografii se jim podařilo získat při prověřování jednoho z případů majetkové trestné činnosti. Podání vysvětlení tohoto muže by zásadně přispělo k objasnění skutku.

 

Podle doposud provedeného šetření, se muž zachycený na fotografii, pohyboval krátce před polednem ve středu 17. dubna, v hypermarketu Albert na Soběslavské ulici v Táboře.

Policisté žádají tohoto muže, aby byl tak laskav a přihlásil se policistům obvodního oddělení Tábor, na telefonní lince 974 238 700, anebo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici č. 212 v Táboře.

Zároveň také žádají každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, případně měl další poznatky, které by vedly k ustanovení jeho totožnosti, aby svoje informace sdělil policistům na uvedených kontaktech nebo prostřednictvím policejní linky číslo 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace