Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Konečně to vyšlo! Béčku pomohl k vítězství vlastenec

Mladíci Táborska nastoupili do souboje s Rakovníkem plni odhodlání získat první body, což se nakonec po vítězství 2:1 podařilo. Jaroslav Větrovský (vpravo) v souboji s rakovnickým kapitánem Janem Severinem. , Autor: Josef Janda

Mladíci Táborska nastoupili do souboje s Rakovníkem plni odhodlání získat první body, což se nakonec po vítězství 2:1 podařilo. Jaroslav Větrovský (vpravo) v souboji s rakovnickým kapitánem Janem Severinem.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Pět proher, skóre 3:16 a poslední místo v tabulce. Taková byla bilance táborského béčka před šestým duelem letošní divizní sezony proti Rakovníku. Nelichotivé výsledky zčeřily vody i ve vedení klubu a sobotního zápasu se ujal jako hlavní trenér Kamil Tobiáš z druholigového áčka. Mladíci Táborska předvedli sice řadu nepřesností a nevyvarovali se ani chyb, konečně se ale dočkali prvních bodů.

 

Všechny branky viděli diváci v první půli. Rozhodující moment přišel po necelé půlhodině, kdy gól připsaný nejprve Radostovi byl nakonec vlastní. Béčko zvítězilo 2:1 a už v příštím kole může pomýšlet na odlepení ze samého dna. Rezerva totiž jede v sobotu ráno na hřiště předposledního Jindřichova Hradce, se kterým má stejně bodů.

FC MAS Táborsko B – SK Rakovník 2:1 (2:1), branky: 5. Peterka, 28. Duchoň (vlastní) – 15. Krupička, rozhodčí Košan – Hodek, Štuk, ŽK (0-2): 17. Tvrz, 88. Borkovec, 90 diváků.

Táborsko B: Novák – Větrovský, Hasil, Laszák, Mikuláštík – Kopřiva (68. Bryanta) – Vozihnoj (89. Jírava), Radosta, Berešík, Peterka – Kubec (81. Postřihač).

Rakovník: Hejcman – Besta, Čech (81. Vukliševič), Sklenka, Pucholt (50. Borkovec), Severin, Krupička (54. Hamouz), Tvrz, Krupička, Schwendt, Duchoň.

Ve středečním Týdeníku Táborsko promluví trenér Táborska Kamil Tobiáš. Jaká je to pro něj změna zkusit trénovat béčko v divizi? Jak prožíval závěr duelu, kdy Rakovník mohutně tlačil?

Z hráčů Táborska objasní situaci okolo vítězné branky Filip Radosta. Dále prozradí, jak vnímal koučování druholigového trenéra Tobiáše.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace