Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Večer otevřených dveří

    pátek 22.11 18:00 - Milevsko, Klášter

    Program: 18.00 – individuální porhlídka klášterních prostor 19.00 – koncert Scholy Gregoriana Pragensis

  • Češi na Měsíci aneb nejen kosmonauti zkoumají měsíc

    pátek 22.11 18:00 - Muzeum Jindřichohradecka, Balbínovo nám. 19, Jindřichův Hradec

    Přednáška lektorky budějovické hvězdárny Jany Nevrklové.

Zobrazit všechny události
 

Letecký akrobat Martin Šonka obhájil titul pro nejlepšího sportovce táborského okresu. Fotbalisté FC MAS Táborsko nejlepším kolektivem

Letecký akrobat Martin Šonka se stal nejlepším sportovcem okresu Tábor za rok 2017. , Autor: Josef Janda

Letecký akrobat Martin Šonka se stal nejlepším sportovcem okresu Tábor za rok 2017.     Autor: Josef Janda

TÁBOR - Pilot Martin Šonka zažil další slavnostní večer, při kterém byl středem pozornosti. Po prvenství v Jihočeském kraji získal v sobotu večer v hotelu Palcát na Plese sportovců také prvenství v anketě Sportovec roku okresu Tábor pro rok 2017. Člen Aeroklubu Tábor obhájil loňské prvenství. Další medailové pozice obsadili zástupci táborské atletiky. Oproti loňsku si o příčku polepšil skokan do výšky Štěpán Svoboda, třetí místo brala jediná žena v nejlepší desítce Adéla Záhorová, skokanka do dálky a trojskokanka.

 

Po roční přestávce, kdy kralovali kolektivům druholigoví hokejisté HC Tábor, převzali pohár pro nejlepší kolektiv druholigoví fotbalisté FC MAS Táborsko. Za druhými hokejisty skončili reprezentanti E.ON Triathlon Teamu Tábor.

V hlavních kategoriích jednotlivců a kolektivů vzniklo pořadí na základě hlasování odborné poroty, kterou určili organizátoři akce z České unie sportu a města Tábor.

Cenu Týdeníku Táborsko Trenér roku pro nejlepšího trenéra převzal z rukou šéfredaktorky Týdeníku Táborsko Libuše Kolářové trenér již divizních fotbalistů Spartaku Soběslav Radek Hajič.

Zaplněný hotel Palcát tleskal také necelé dvacítce talentů a novým členům Síně slávy, mezi nimiž si největší ovace vysloužil devadesátiletý fotbalový trenér Vladimír Mikulec. Nechyběla ani Sportovní cena města Tábora, kterou převzala Alena Heršálková.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete o anketě Sportovec roku okresu mnohem více. Těšit se můžete vedle dalšího pořadí a talentů na rozhovory s vítězným letcem Martinem Šonkou, za fotbalisty Táborska promluví kapitán Jakub Navrátil a rozpovídá se také Trenér roku Radek Hajič ze soběslavského Spartaku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace