Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • David Jan Žák - Návrat Krále Šumavy

    Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

    O legendárním šumavském převaděči.

  • Kavárnička

    Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Posezení pro seniory.

Zobrazit všechny události
 

Linka 30 táborské MHD jezdí po objízdné trase. Bude nabírat zpoždění

TÁBOR - Z důvodu uzavření železničního přejezdu v Táboře na Horkách, kde se budují závory, musí jezdit po náhradní trase i městská hromadná doprava. Od 8. hodiny v pátek 1. listopadu až do 14. listopadu (předpoklad do 17 hodin)nebude firma Comett Plus bez náhrady obousměrně obsluhovat zastávku Horky žel. zastávka a zastávku Větrovy ve směru Radimovice u Želče, Slapy a Dražičky.

 

Linka č. 30 pojede po objízdné trase vedené přes Slapy. „Z toho důvodu bude docházet k odchylkám jednotlivých spojů. Dojde k posunu časů od zastávky Horky ve směru Slapy - Dražičky – Slapy – Radimovice u Želče – Větrovy. Ze zastávek Větrovy – Radimovice u Želče a Slapy nelze z provozních důvodů zajistit dopravu do obce Dražičky. Na dotčených zastávkách jsou umístěny mimořádné jízdní řády ve žluté barvě. Za vzniklé komplikace se omlouváme," uvedl Petr Pistulka z firmy Comett Plus.
Lze předpokládat, že při cestě z Větrov do Tábora přes Slapy budou spoje nabírat zpoždění. Dopravce proto děkuje za trpělivost.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace