Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Včely bzučí mezi a a gis

    Čtvrtek 17.10 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

    Přednáška.

  • Tvůrčí dílna: Korálkové podložky

    Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

Zobrazit všechny události
 

Mladší žáci v generálce podlehli Táboru, starší roznesli Písek

MILEVSKO – Žáci HC Milevsko 2010 v uplynulém týdnu završili přípravu na nadcházející sezonu v Plzeňsko - Jihočeské Lize žáků – skupině B a odehráli poslední přípravné zápasy. Starší žáci dokonce dva, když v pátek remizovali v krásném utkání plném zvratů s Táborem 6:6 a hned o den později roznesli Písek tak trochu podle papírových předpokladů vysoko 8:1. Mladší žáci vyzvali pouze v sobotu Tábor a museli skousnout nečekanou porážku od soupeře, se kterým v minulé sezoně neměli příliš problémů. Vyrovnaný duel skončil hubeným „fotbalovým“ výsledkem 1:2 a Milevšťákům výkon ani zdaleka nevyšel podle představ. Domácí měli k dispozici dvě trestná střílení, ale jindy neomylný snajpr Jakub Podrabský tentokrát nedal. Jeden nájezd také chytil ještě za stavu 0:0 jeho spoluhráč v brance David Koutník, jenž odchytal první polovinu generálky a zápas dochytával Oto Hanus.

Po sobotních zápasech se obě kategorie přesunuly do Božetic na tradiční večírek s rodiči k zahájení sezony. Do mistrovského ročníku Plzeňsko - Jihočeské Ligy žáků – skupiny B vstoupí už 7. září v Rokycanech. Největším problémem v obou žákovských kategoriích HC Milevsko 2010 je nízký počet hráčů, což by mohla vyřešit krátkodobá dvoutýdenní nebo měsíční hostování některých hokejistů právě z oddílů sobotních soupeřů Písku či Tábora.

Mladší žáci – sobota 31. srpna
Milevsko – Tábor 1:2 (0:0, 1:1, 0:1).

Starší žáci – pátek 30. srpna
Milevsko – Tábor 6:6 (2:2, 3:1, 1:3).

Starší žáci – sobota 31. srpna
Milevsko – Písek 8:1 (0:0, 3:0, 5:1).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace