banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Mosty

    sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

    Art festival.

  • Tata boys

    sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Na Táborsku se na lyžích poběží Padesátka kolem Polánky

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

POJBUKY – Sobota 16. února bude v Pojbukách na Táborsku patřit druhému ročníku dálkového běhu na lyžích klasickou technikou pod názvem Padesátka kolem Polánky 2019. Závodit se bude ve dvou kategoriích. Trať pro muže od 16 let bude měřit 50 kilometrů a budou na ní dvě občerstvovací stanice, ženy od 16 let absolvují 30 kilometrů s jednou občerstvovací stanicí.

 

Závod začíná v 9.30 hodin, o půl hodiny dříve proběhne v hospodě Pod buky registrace. Startovné činí 150 korun, platí se na místě a je v něm zahrnuto občerstvení během závodu a v cíli. Každý si také odnese diplom a pro vítěze jsou připraveny drobné dárky. Zájemci se mohou ještě do 14. února do 10 hodin hlásit na e-mailu: info@ospolanka.cz („Přihlašuji se na závod Padesátka kolem Polánky, jméno").

Trasa závodu (bude upřesněna v předvečer startu): Pojbuky (start a cíl před hospodou) - Bydlín - Vodice - Nad Domamyšlí - Hartvíkov (občerstvení před klubovnou vedle kostela) - Polánka, myslivna - Blanička - Rodná - Olšiny - Pojbuky (občerstvení před hospodou) - Smilovy Hory - Pojbuky. Trať 30 kilometrů bude stejná, jen bez okruhu přes Smilovy Hory.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace