Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Odpočívej ve svém pokoji

    Úterý 23.4 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Divadelní představení.

  • Strakonické příběhy LXIII.

    Úterý 23.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Karel Skalický: Curychtrům a okršlákům koželužskou pusu! Důležitý rok 1869 ve Strakonicích v širších souvislostech. Další vyprávění regionálního historika v rámci rozsáhlejšího strakonického cyklu, doprovázené projekcí různých dokumentů a vyobrazení.

Zobrazit všechny události
 

Nedorozumění v zadních řadách zapříčinilo porážku Táborska v Benešově

Fotbalisté Táborska se v Benešově přes domácí val neprosadili a podlehli třetiligovému týmu 0:1. , Autor: Karolina Kabíčková

Fotbalisté Táborska se v Benešově přes domácí val neprosadili a podlehli třetiligovému týmu 0:1.     Autor: Karolina Kabíčková

BENEŠOV - Druholigoví fotbalisté Táborska nastoupili v sobotu dopoledne k devátému přípravnému utkání před startem jarní části sezony. Po nedávném vítězství nad prvoligovou Příbramí se tentokrát svěřencům trenéra Petra Mikolandy nezadařilo. Na hřišti třetiligového Benešova se neprosadili a po nešťastném momentu ze 74. minuty prohráli 0:1. V sestavě Táborska se objevily nové posily. Půl hodiny si zahrál třiadvacetiletý útočník Martins Mpondo Tou Tou (přestup z akademie PSG), ve druhém poločase pětadvacetiletý Brazilec Stephano Alves de Almeida (přestup z druhé portugalské ligy), se kterým počítá trenér Mikolanda v záloze. Almeida však umí zahrát také v obraně a umí levou i pravou nohou. Další přípravné střetnutí odehraje Táborsko v sobotu 16. února od 11 hodin na umělce v Písku.

 

SK Benešov – FC MAS Táborsko 1:0 (0:0), branka: 74. Engelmann, rozhodčí Budil – Brýl, Šonský.

SK Benešov: Tetour – Filip, Pedro, Engelmann, Klauz, Švantner, Hampl, Vrňák, Srb, Brokeš, Lauricella. Náhradníci: Rotbauer, Rataj, Urban, Procházka, Zoubek, Novák.

FC MAS Táborsko: Šiman (46. Zadražil) – Navrátil, Zárybnický, Čermák (46. Kučera), P. Pilík (46. Krobot, 65. P. Pilík), T. Pilík, Klusák (46. Hasil), Tou Tou (30. Musiol), Kodad, Kopřiva (46. Almeida), Frýdek (46. Březina).

„S prvním poločasem jsem spokojený, kluci hráli, co jsme si řekli. Vypracovali jsme si tři nebo čtyři zakončení zpoza vápna, ale bez gólové šance. Do druhého poločasu přišli hráči, kteří si myslí, že proti Benešovu se to dá hrát jen do nohy a na moc doteků s míčem, tak to ale nejde. V zápase jsme chtěli vidět hrát některé hráče. Zároveň B tým hrál turnaj v Příbrami, tak někteří šli pomoci B týmu. Dnes nastoupilo plno fotbalistů, ale žádný bojovník, který by to strhl. Vyvodíme z toho důsledky a zúžíme kádr. Budeme pracovat už jen s kvalitou, kterou budeme na jaře potřebovat," zhodnotil nejen duel v Benešově trenér Táborska Petr Mikolanda.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace