Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Neviděli jste tohoto muže? Pomozte policii

Identikit jednoho z dosud neznámých pachatelů krádeže peněz ve Strakonicích.   , Autor: PČR

Identikit jednoho z dosud neznámých pachatelů krádeže peněz ve Strakonicích.     Autor: PČR

STRAKONICE - Před několika dny jsme informovali o krádeži peněz v drogerii U sv. Markéty ve Strakonicích. Policie se znovu obrací na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání po pachatelích krádeže.

V pondělí 29. ledna vstoupili do prodejny drogerie tři muži, kteří rozhodně nepřišli s úmyslem nakupovat. Po 17 hodině vešli do prodejny nejprve dva z trojice. Prošli prodejnou do zadní části až ke kanceláři, vešli dovnitř, a jeden pokračoval až do šatny a druhý začal prohledávat sklad. Prodavačka šla za nimi, aby je z prostor, které nejsou určeny pro zákazníky, vyvedla. Mezitím do prodejny vešel třetí z povedené partičky a z pokladny odcizil necelých 14 000 korun. Prodavačka už jen slyšela, jak cinkla pokladna a zahlédla muže, jak rychle odchází z prodejny. Vzápětí utekli i ostatní. Běželi směrem k Poště 1 nebo k Palackému náměstí.

Oba muži, kteří vešli do zadní části prodejny,  byli štíhlé postavy, výška cca 170 cm, odhadovaný věk do 30 let, bílé pleti, oba tmavé vlasy. Mluvili česky s přízvukem. Jeden z nich měl ofinu k obočí. Na hlavách měli oba kšiltovku a na sobě tmavé oblečení. Z prodejny utíkali někdy po 17,15 hodině v pondělí 29. ledna směrem ke kostelu sv. Markéty nebo k budově pošty. Se svědky se podařilo vytvořit identikit jednoho z podezřelých můžů, kteří se pohybovali v zadní části prodejny. V případě, že by mohl někdo podat jakékoli informace k případu, či podezřelému muži, kontaktujte policii na tel. č. 974 237 700 nebo na lince 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace