Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Nový Týdeník Táborsko: Vadí cizinci? O skluzu domova důchodců. Premiéra hokejistek Tábora!

Právě vyšlo nové vydání Týdeníku Táborsko. Zjišťoval, nakolik volná místa ve firmách zaplňují cizinci a co z toho plyne. Vyroste ubytovna přímo v centru Tábora? Táboráci pojmenovali své priority. I o tom si můžete přečíst. Dozvíte se také o dalším vývoji kolem nového domova důchodců, který má vyrůst před nemocnicí. I o představě táborské radnice, jak vyřešit přejezd z Měšic na Svatou Annu přes táborský obchvat - a naopak. Publicistika přináší dvougenerační pohled na současné školství - dvě kantorky v penzi a dva současní kantoři, jak to vidí?

Dnes určitě nevynechte sport! v Táboře se zrodil ženský hokejový tým Mamby a na jeho premiérový zápas přišlo 250 diváků! Dočtete se víc.

Samozřejmě také postřehy a ohlasy z vyhlášení nejlepších sportovců táborského okresu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace