Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Odpočiňte si v lázních ve Vráži. Soutěžíme o pobyty

 Autor: Lazne-vraz.cz

    Autor: Lazne-vraz.cz

VRÁŽ U PÍSKU - Lázně Vráž u Písku mají mnohaletou tradici. Zámek byl postavený v roce 1875 a sloužil jako letní rezidence českému šlechtickému rodu Lobkowiczů. Skutečný rozkvět lázeňství přišel ve Vráži až roku 1926, kdy objekt odkoupil pomocný spolek pro péči zdraví úředníků a zřízenců v Praze. Zanedlouho ji ale prodal tehdejší Nemocenské pojišťovně. Pojišťovna dobudovala sanatorium, a tak mohlo být léčebné a ubytovací zařízení 11. ledna 1936 slavnostně otevřeno. V roce 1978 byl obci Vráž přiznaný lázeňský statut.

 

Lázeňská péče ve Vráži se specializuje na nervové choroby, poruchy pohybového ústrojí a celou řadu onemocnění dýchacích cest. Ve Vráži vítají, že pacienti mohou znovu absolvovat hrazené 28denní pobyty, vedle toho se soustřeďují i na samoplátce. Přibývá klientů, kteří vnímají odpočinek a regeneraci sil jako významnou součást života. V Lázních Vráž si můžete vybrat z nepřeberného množství pobytů a procedur. Všechny generace si zde mohou užít jak týdenní, tak i romantické víkendové pobyty.

Pokud i vy toužíte na víkend uniknout od shonu a užít si pár odpočinkových dní se svým partnerem nebo kamarádkou, pobyt Relaxační víkend na zámku je určený právě pro vás. V původním neogotickém zámečku, pouhou hodinu cesty od Prahy a v lesích jen pár kilometrů od královského města Písku, vás čekají fitness programy s odpočinkovými wellness procedurami, klid a pohoda - to pravé pro odpočinek. Ne náhodou míří právě do tohoto místa uprostřed lesů odpočívat i někteří známí čeští byznysmani.

Relaxační víkend na zámku zahrnuje dva noclehy, polopenzi včetně páteční slavnostní večeře zámeckého pána, dále vířivou a bylinnou koupel, zábal podle výběru – čokoládový, medový či konopný a masáž. Vstup do wellness zdarma, wifi, tenisové kurty, kulečník, šipky a brzy už i venkovní bazén, vše je k dispozici. Můžete si dopřát procházky rozsáhlým anglickým parkem, popřípadě vyrazit pěšky nebo na kole po jedné z četných turistických tras či cyklostezek.

Chcete vyhrát právě tento balíček? Soutěžte s námi ve všech tištěných novinách.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace