Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Soukromé rozhovory

    pondělí 11.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Divadelní představení.

  • Výroční koncert bývalých absolventů ZUŠ

    pondělí 11.11 18:00 - Strakonice, Sál MěKS

Zobrazit všechny události
 

Pátá prohra v řadě. Trápení Dražic nebere konce

Dražičtí stíhali každý vysoký míč, nakopávanými balony ale rudolfovského soka nezaskočili. Svěřenci trenéra Miloše Veselého prohráli v sobotu popáté v řadě. , Autor: Josef Janda

Dražičtí stíhali každý vysoký míč, nakopávanými balony ale rudolfovského soka nezaskočili. Svěřenci trenéra Miloše Veselého prohráli v sobotu popáté v řadě.     Autor: Josef Janda

DRAŽICE - Sobotní zápas dražických fotbalistů proti Rudolfovu začal vzpomínkou na Karla Gotta za tónů jeho slavné písně Být stále mlád. Ani dražičtí fotbalisté se ale dle Mistrových slov „nevzepřeli kalendáři“ a vše zůstalo při starém. Domácí fotbalisté totiž zapsali do svého kalendáře pátou porážku v řadě, když podlehli Rudolfovu 1:3. Neztratili jen body, ale už po půlhodině také Lukáše Stuchlíka, který si po celkem běžném souboji vyhodil rameno. Stuchlík skončil v sanitce a Dražičtí marně doháněli jednobrankové manko z první půle. Po změně stran se hosté dostali dokonce do tříbrankového náskoku a nakopávané balony domácích jim příliš potíží nenadělaly.

 

Dražických střel nebylo ani jako proher Karla Gotta v hudební anketě Český slavík, a tak není divu, že jediná branka Michala Šimáka nestačila. Uspějí Dražice v příštím kole v Třeboni, kterou tíží úplně stejná šňůra pěti proher v řadě?

TJ Dražice – SK Rudolfov 1:3 (0:1), branky: 85. Šimák – 15. a 55. Sládek, 79. Vejvar, rozhodčí Krčín – Žemlička, Kroutl, ŽK (2-1): 29. L. Stuchlík, 31. M. Stuchlík – 40. Peiger, 70 diváků.

Dražice: Baka – Hořejší, Novotný, L. Stuchlík (31. Vlašín), Veselý, Bareš, D. Štecher (57. Kouřil), J. Štecher, M. Stuchlík (81. Mareš), Šimák, Kromka.

Ve středečním Týdeníku Táborsko promluví střelec jediné dražické branky Michal Šimák. Co chybělo jeho týmu, aby se prosadil vícekrát? Jak zasáhlo do dalšího průběhu zranění a vynucené střídání Lukáše Stuchlíka? Kudy povede cesta k získání bodů?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace