banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Plánované odstávky elektřiny. Kdy a kde?

JIŽNÍ ČECHY – Přinášíme další informace o plánovaných odstávkách elektřiny. Kdy a kde nepůjde proud ve čtvrtek 29. ledna?

 

V Písku zavládne bezproudí od 8 do 16 hodin Na Ptáčkovně, Na Trubách, U Honzíčka, U Malířských, U Povolných, U Vodáka, Za Ptáčkovnou, dále ve Francouzské ulici na Hradišti a v průmyslové zóně.

Na Táborsku musí od 8 do 16 hodin počítat s vypnutím Chlovy.

Na Strakonicku nepůjde proud od 8 do 16 hodin v Žitné - odběratelé kolem  návsi, od čp. 25, 18 dále směr Třebanice a areál zemědělského družstva a okolí- včetně všech odběratelů napojených z uvedené lokality- bližší upřesnění bude provedeno pomocí plakátů.

Na Prachaticku zůstanou bez elektřiny od 9 do 12 hodin Desky – Malonty.

Na Českobudějovicku se odstávka plánuje od 8 do 13 hodin v Habří. Od 8 do 12 hodin v Lišově – Kolném. Od 8 do 16 hodin zasáhne odstávka Hrutov. Od 8 do 16 hodin zůstne bez proudu i Dobrkovská Lhotka – Keblany chaty. V Českých Budějovicích musí s bezproudím počítat od 7.45 do 10.30 v ulici Ke Studánce 52, 54 a FC Hodějovice - hřiště, regulační stanice plynu u hřiště. Od 7.45 do 14 hodin nepůjde elektřina na Žižkově třídě.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace