Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

  středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

  Beseda.

 • Bachata pro začátečníky

  středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Přepadení banky lupičům nevyšlo, policie po nich pátrá

Pachatelé loupežného přepadení. , Autor: Policie ČR

Pachatelé loupežného přepadení.     Autor: Policie ČR

TÁBOR - Pracovnici pobočky České spořitelny v ulici Kpt. Nálepky v Táboře překvapili ve středu 14. srpna po půl deváté ráno dva maskovaní muži. Máme jejich fotografie, poznáváte je?

Maskovaní lupiči vešli do pobočky a se slovy "přepadení" si to zamířili směrem k přepážce. Téměř ve stejném okamžiku ale vstoupil do banky i jiný muž, klient banky, který svým příchodem pachatele vyrušil. Ti se točili se a utekli neznámo kam. Nepodařilo se jim tak odnést žádné peníze, způsobit škodu na majetku a naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Táborští kriminalisté v této souvislosti žádají občany o pomoc při identifikaci pachatelů. Oba byli ve věku přibližně 20 let, štíhlé postavy, vysocí asi 180 cm. Na sobě měli tmavé mikiny s kapucí, tmavé kalhoty a na nohou sportovní obuv. Obličeje si zamaskovali šátky s otvory na oči a ústa. Na hlavách měli kšiltovky a přes ně přetaženou kapuci. Na rukou měli natažené bílé „lékařské“ rukavice.

Pokud jste na mladíky na fotografiích poznali, nebo jste se ve středu 14. srpna po půl deváté ráno pohybovali v ulici Kpt. Nálepky v Táboře a byli svědky této události, kontaktujte policii na tísňové lince 158 nebo volejte přímo na službu kriminální policie a vyšetřování, a to na číslo 974 238 441.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Cháris  | 

  Reagovat

   

  No hned jsem je poznal jeden podle masky je Pat a druhej MAt

  Vloženo 16.8.2013 17:08:32

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace