Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Při nehodě kamionu a osobního vozu zahynul cyklista

 Autor: HZS

    Autor: HZS

AKTUALIZOVÁNO - 27.8.2013 18:29

ČESKOBUDĚJOVICKO - Dnes, v úterý 27. srpna, krátce před půl třetí hodinou odpolední, zahynul při dopravní nehodě u Dvora Koroseky - Homole, třiapadesátiletý cyklista.

Nehoda se stala u Dvora Koroseky, kde se z dosud nezjištěné příčiny havaroval osobní automobil značky Seat a nákladní automobil s návěsem. Utržený návěs smetl projíždějícího cyklistu, který pod ním zůstal zaklíněn a na následky svých zranění na místě zemřel. K nehodě vyjeli profesionální hasiči  ze stanic Křemže a České Budějovice, přičemž  jako posilové jednotky na místo vyjeli také profesionálové z českobudějovické stanice s technickým kontejnerem a hasiči HZSP SŽDC s automobilovým jeřábem. 

V Seatu cestoval pouze čtyřiadvacetiletý řidič, který zůstal ve zcela zničeném voze zaklíněn. Toho zasahující hasiči vyprostili a předali do péče zdravotníků. Na vyproštění nákladního vozu si majitel objednal specializovanou firmu. Komunikace byla po dobu zásahu jednotek integrovaného záchraného systému a vyšetřování příčin nehody zcela uzavřena.

 

 

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace