Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

  neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

  Pohádka

 • Lollipopz - Tábor

  neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

  Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Při vloupání do dvou aut na Táborsku vznikla škoda bezmála 190 000 korun

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

TÁBORSKO – Policie pátrá po zloději, který v době od jedné do páté hodiny odpolední soboty 25. května vykradl dvě osobní vozidla továrních značek BMW X3 a Škoda Superb. Ta byla odstavena na parkovací ploše u silnice na severním okraji obce Alenina Lhota na Jistebnicku. Pachatel či pachatelé u obou vozů rozbili okna dveří a zavazadlových prostorů. Následně se zmocnili kufru a sportovní tašky s osobními věcmi majitelů.

 

Vlastní krádeží a poškozením vozů byla způsobena souhrnná hmotná škoda ve výši bezmála 190 000 korun. Případ šetří policisté místně příslušného táborského obvodního oddělení a žádají tímto každého, kdo se v dané době v obci Alenina Lhota na Jistebnicku nacházel či tudy projížděl a mohl si tak v souvislosti s uvedeným skutkem všimnout jakéhokoliv důvodného dění, zejména pak výskytu podezřelé osoby či osob, zřejmě s vozidlem, aby své poznatky předal na policejní služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace