Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Bomberos

  Úterý 16.7 16:00 - Tábor, Rajský dvůr

  Hasičská groteska.

 • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

  pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

  Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Řidiči bez řidičáku ztrácejí zábrany a jezdí i opilí. Další havaroval i se psem

TÁBOR - Před nedávnem se podobný případ odehrál na Písecku. Policie zadržela za volantem opilého mladíka bez řidičáku, příbuzný, který pak měl fungovat jako náhradní řidič, dorazil opilý. Zdá se, že ztrátou řidičského průkazu už padnou i ostatní zábrany. Táborští policisté teď řeší podobného výtečníka. Muž (48) z Táborska, s platnou blokací řidičského oprávnění již od roku 2006 se na cestu vydal s hodnotou 2,75 promile. Krátce po poledni ve čtvrtek 4. srpna neudržel svou Škodu Favorit u Rzavé na silnici, porazil směrový sloupek a sjel do příkopu, kde jej zastavila až betonová propust. Lehce zraněný se snažil z místa nehody utéct.

 

To se mu však díky svědkům nehody a rychlému příjezdu policistů nepodařilo. Zraněného muže převezla záchranka do táborské nemocnice. Tam posléze museli jet policisté, protože pacient se choval agresivně. Policisté se pak vedle šetření nehody na místě postarali i o jeho psa, kterého vezl ve svém vozidle a umístili ho do útulku. Hmotná škoda na automobilu byla odhadnuta na částku 5 000 korun. Škoda na patníku a betonové propusti byla vyčíslena na částku 10 300 korun.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Trestat tvrdě jako v Německu. Na tyhle nic jiného neplatí než tvrdá represe.

  Vloženo 7.8.2016 13:22:03

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  No není to Magor?

  Vloženo 7.8.2016 11:22:18

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace