Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pletky s Vlastou

    středa 13.11 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

  • Country tancování

    středa 13.11 10:00 - Písek, KD

    Výuka old time amerických tanců, moderních country tanců a řeckých kolových tanců.

Zobrazit všechny události
 

Rodičovské centrum Radost zve v Táboře na Martinskou slavnost a do divadla

Ilustrační foto

Ilustrační foto

TÁBOR – První je benefiční divadelní představení Vrah své ženy, které diváci mohou zhlédnout v sobotu 9. listopadu v táborském spolkovém domě Střelnice. Představení sehraje Spolek divadelních ochotníků Miličín od 17 hodin. Jeho součástí bude tichá aukce dárkových kupónů. Vstupné je 100 korun a lístky lze zakoupit na místě. Výtěžek podpoří centrum v práci s ohroženými dětmi. Druhá akce se koná v neděli 10. listopadu. Je to již 19. ročník tradiční Martinské slavnosti.


Sraz na slavnost bude v 16.30 hodin na Žižkově náměstí v Táboře u kašny. Lucerničkový průvod pak půjde za doprovodu podzimních písniček do parku pod Kotnovem. Účastníci vyslechnou martinskou legendu a dokonce přijede Martin na koni. Lucerničky s sebou. Vstupné je dobrovolné. Výtěžek z obou akcí pomůže Rodičovskému centru Radost financovat služby, které provozují. I na těchto výtěžcích jsou závislí.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace